Laptopy Lenovo
 

Laptopy Lenovo

Ocena: 3.6 / 5 pkt. Oceniających: 4
Funkcjonalność
Estetyka
Wyposażenie
Cena
Jakość
 
Dane techniczne:
Laptopy Lenovo
Notebooki Lenovo są bezcenną pomocą w efektywnej pracy, ale tylko dopóki wystarczy im energii. Notebooki zabieramy ze sobą wszędzie i oczekujemy, że baterie dotrzymają nam kroku. Dlatego właśnie długi czas działania baterii to jedna z cech najważniejszych dla nabywców komputerów. Komputery Lenovo zapewniają wydłużony czas działania baterii niektóre nawet do 10 godzin. Modele z baterią o wydłużonej żywotności mogą działać aż 30 godzin. Notebooki Lenovo pracują bez wydzielania dużej ilości ciepła, dlatego między innymi zużywają mało energii. Im mniej intensywnie musi działać wentylator, tym mniej obciąża baterię. (Inteligentnie zaprojektowany obieg powietrza ma jeszcze jedną zaletę praca z chłodniejszym komputerem jest o wiele lepsza dla nadgarstków i kolan). Oto jak jeszcze udało się wydłużyć czas działania baterii w notebookach Lenovo.

Gotowe ustawienia zasilania, w tym:
· Wydłużony czas bezczynności procesora, gdy system nie jest używany.
· Automatyczne wygaszanie wyświetlacza.
· Energooszczędne odtwarzanie dysków DVD.

Power Manager

Notebooki Lenovo są wyposażone w oprogramowanie Power Manager, które ułatwia zarządzanie ustawieniami zasilania. Aby uzyskać większą wydajność, wystarczy przesunąć suwak w lewo, a aby bateria starczyła na dłużej w prawo. Power Manager wykona całą zakulisową pracę.

Battery Stretch

Irytującego powiadomienia o niskim poziomie baterii nie musisz wcale oglądać. Funkcja Battery Stretch programu Power Manager automatycznie wyłącza pewne funkcje, takie jak łączność radiowa, aby wycisnąć z baterii kilka decydujących minut i umożliwić dokończenie pracy.

Jakość baterii

Dostawcom baterii stawiamy większe wymagania niż pozostali przedstawiciele branży, a baterie dokładnie testujemy, zanim dopuścimy je do użytku w swoich komputerach, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo i długi czas działania.

Szybkie ładowanie

Rapid Charge to nowa funkcja dostępna w modelu ThinkPad X1 — naszym najbardziej płaskim i najlżejszym notebooku biznesowym. Baterię w X1 można naładować do poziomu 80% w zaledwie 30 minut. Nawet kiedy masz tylko kilka minut, dzięki tej funkcji warto podłączyć notebook do kontaktu i trochę go podładować. Bateria notebooka ThinkPad X1 wytrzymuje 1000 cykli ładowania, co znacznie wydłuża jej okres przydatności.

Lenovo ThinkPad T400s laptop stworzony aby dać użytkownikom biznesowym cienki i lekki, ale potężny, bogato wyposażone PC. Lenovo projektantów potem każdy szczegół, a nowy laptop zawiera szereg istotnych ulepszeń wymyślił, aby laptop jest bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze, co prowadzi do ogólnej poprawy pracy z komputerem. zaprojektowany dla płaskich i lekkich Zainspirowani najcieńszym i najlżejszym Lenovo pełni funkcjonalny laptop, piórkowej ThinkPad X300 , zaprojektowany Lenovo swojego najnowszego laptopa ThinkPad T400s, być super-smukły zaledwie 21 mm grubości 1 i uruchomienie pod 1,8 kg ultra-light 2 . Laptop osiąga chudy dzięki ramki do cienkich 14,1-calowy ekran LED, pamięci typu state drive, a drugi Top generacji Pokrywa Roll Cage, który Lenovo po raz pierwszy wprowadzony w laptopie ThinkPad X300. Klatka jest monocoque, wzmocnionym włóknami węglowymi włókna, stosowane również w ramy rowerowe i samoloty, pomaga utrzymać laptop bardzo lekki, ale zaskakująco mocne. Z tym wzorem laptop waży prawie 20 procent mniej niż jego T400 ThinkPad poprzednik, również co znacznie cieńsze i lżejsze niż Dell E6400 i laptopy HP 6930P. ThinkPad T składa się z laptopa Lenovo najpotężniejszych i wydajności ciężkich. ThinkPad T400s laptop pozwala użytkownikom cieszyć się najlepsze z obu światów mobilność cienkich i lekkich bez poświęcania doskonałej wydajności, jakiej potrzebują.

Modele Lenovo

Użytkownicy spędzają dużo czasu na ich klawiatury i wygodne, łatwe w użyciu klawiatura odgrywa dużą rolę w ich ogólnego zadowolenia z ich komputera. Wiedząc o tym, Lenovo spędza dużo czasu doskonalenie konstrukcji klawiatury. Lenovo znaleźć przeciętny użytkownik uderza w Usuń, a klawisz Escape 700 razy każdego tygodnia. Aby poprawić komfort pisania, Lenovo przyciski te większe. Wiele osób je lunch przy biurku, Lenovo zaostrzone odstępy między klawiszami, aby uniknąć okruchy, które inaczej się poniżej klawiatury. Udoskonalono również do touchpada, aby pomóc zachować płaską konstrukcję notebooka. Nowy panel dotykowy w jednej linii z resztą dłoni, a nowy, z fakturą wrażenie, że pozwala poczuć touchpad jego położenie bez spoglądania w dół. I z technologią multitouch na panelu dotykowym, użytkownicy mogą łatwo przewijać, rozciągać i powiększać dokumenty. Projektant Lenovo David Hill, omawia wiele z tych udoskonaleń w wideo na swoim blogu .

Ponieważ więcej osób korzysta z komputera do ujednoliconej komunikacji w biurze, w domu lub na drodze, Lenovo zoptymalizowane swój najnowszy laptop do Voice over Internet Protocol ( VoIP) proste. Istnieją trzy główne składniki wysokiej jakości doświadczenie VOIP - jakość wideo, jakość dźwięku i jakości połączenia sieciowego. Na duże doświadczenie wideo, Lenovo wyposażyła notebook w dwóch megapikselowy aparat dla lepszej jakości obrazu i pomóc w trudnych warunkach oświetleniowych. Lenovo pompowana głośność ponad dwa razy większa niż poziomu dźwięku na laptopie ThinkPad T400 i dodał wygodny przełącznik w górnej części klawiatury, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność. Podobną funkcję można znaleźć na kierownicy samochodów sportowych. Wreszcie, zakres Lenovo opcji łączności dać użytkownikom wybór w jaki sposób chcesz się połączyć online.

 
 
Oceń produkt
Funkcjonalność
5
4
3
2
1
Estetyka
5
4
3
2
1
Wyposażenie
5
4
3
2
1
Cena
5
4
3
2
1
Jakość
5
4
3
2
1
 
   
 
 
 
laptopy3d.com